Carmina clericorum a Septem Dies – publikace podpořené z Progresu Q07

V krátkém sledu vyšly dvě dlouho očekávané publikace, které obdržely příspěvek z Progresu.

1) Jan Ciglbauer (ed.), with the collaboration of Martin Bažil, Adéla Ebersonová, and Henry Howard, Carmina clericorum: Sacred Latin Songs from the 14th and 15th centuries in the Central European University and School milieu = Latinské duchovní písně 14. až 15. století ve středoevropském univerzitním a školském prostředí, Monumenta Liturgica Bohemica, 4. Chomutov: L. Marek, 2020.

2) Jan Ciglbauer (ed.), Septem Dies. Music at Prague University = Hudba na pražské univerzitě 1360–1460 [with a recording by Schola Gregoriana Pragensis & Corina Marti]. Praha: Supraphon, 2021.

Úvod > Aktuality > Publikace > Carmina clericorum a Septem Dies – publikace podpořené z Progresu Q07