Vyhlášení 2. kola Vnitřní soutěže v rámci programu Progres Q07 v roce 2020

Tato vnitřní soutěž je koncipována jako finanční podpora badatelských aktivit, které se tematicky týkají středověku. Její 2. letošní kolo je otevřené, tj. o finanční podporu v soutěži se pro svůj medievisticky zaměřený projekt mohou ucházet nejen interní členové Progresu Q07, ale i další pedagogové FF UK. (Doktorandi a studenti magisterského studia se hlásí do soutěže SVV „Středověká studia ve studentské perspektivě“.

Soutěž proběhne v termínu 18. 5. – 19. 6. 2020 a vyhodnocena bude nejpozději k 30. červnu 2020. Přidělené prostředky je třeba vyčerpat nejpozději do 31. října 2020. Přihlášky do soutěže (viz formulář v přiloženém souboru) je třeba zaslat na adresy jan.cermak@ff.cuni.cz (koordinátor programu) a barbora.kosíková@ff.cuni.cz (tajemnice programu).

Pravidla soutěže

Přihláška

Úvod > Aktuality > Stipendium > Vyhlášení 2. kola Vnitřní soutěže v rámci programu Progres Q07 v roce 2020