XV. letní škola medievistických studií – pozvánka

Milé kolegyně, milí kolegové,

srdečně vás zveme na XV. letní školu medievistických studií, která se uskuteční 6.–8. září 2019 v klášteře Sázava. Páteční slavnostní přednášku prosloví Lenka Bobková, sobotní dopolední přednáškový blok, jakož i odpolední souběžné semináře se budou týkat tématu (Ne)smrtelnosti.

V neděli dopoledne proběhne doktorandská posterová sekce. Postery jsou v humanitních oblastech zatím méně známou formou prezentace, proto vám s jejich přípravou (jak po obsahové, tak po technické stránce) rádi pomůžeme. Postery mohou prezentovat buď výsledky diplomové práce, nebo projekty disertací či jejich dílčí výsledky. Návody na přípravu posterů naleznete v příslušné záložce zde.

Po posterové sekci budou následovat tři souběžné praktické semináře.

Vedle odborného programu nabídne letní škola i bohatou kulturní a společenskou náplň, k dispozici budou nejnovější publikace CMS a nová kolekce triček!

Zájemce o účast na letní škole prosíme o registraci ve formuláři.

Ubytování a polopenze je pro doktorandy zdarma. Organizační detaily obdrží registrovaní účastníci mailem, podrobnější program rozešleme na počátku srpna.

Za organizační tým zdraví Robert Novotný

Úvod > Aktuality > XV. letní škola medievistických studií – pozvánka